Блог

Ефективна полиця барбершопу

Насправді велика кількість брендів в барбершопі (більше 3) заплутує і перенасичує вашого клієнта інформацією.

Щобі вітрина була ефективною, для цього достатньо 2-3 бренди із укладочними та доглядовими продуктами.
Чому?:
ви працюєте з одним, максимум з двома постачальниками. Це забезпечує швидку логістику та чітку комунікацію.

Лінійка стайлінгів не обов’язково повинна представляти весь ассортимент бренду. Достатньо 3-4 банки з різним функціоналом.
Найчастіше це: глянцева помада сильної фіксації - як наприклад, Xflex glowing brown, матова паста сильної фіксації Matte holding paste, та стайлінг середньої фіксації з подвижною укладкою для надання текстури Xflex loud matte paste.
У преміальних виробників косметики в арсеналі є рідкі передукладочні засоби. Їх можна застосовувати, як самостійно так і комбінуючи з твердими засобами в банках. За допомогою таких комбінацій ви розширяєте функціонал лінійки стайлінгів, а при презентації та продажі - збільшуєте середній чек, пропонуючи клієнту кілька варіантів укладки.

Якщо ви бажаєте оптимізувати свій ассортимент до 2-3 брендів то один з них обов’язково повинен бути преміальним, а інші з сегменту «стандарт». Це дозволить дати клієнту правильний вибір, а вам чітко контролювати маржинальністю при продажі.

Також додаткові засоби, які обов’язково мають бути в арсеналі кожного барбера: пудра та лак. Основні вимоги до пудри - відсутність ефекту жирного волосся після нанесення .
А у лаку - хороша фіксація, аромат.
Обов’язковим атрибутом в арсеналі барбера повинні бути різні спиртові та кремоподібні афтершейви, щоб надати клієнту вибір.

На полиці поряд з мийкою повинен стояти професійний шампунь, шампунь глибокої очистки та бальзам - кондиціонер.

Важливо, щоб барбер розумівся у косметиці, яку рекомендує, так як це дає змогу проявити експертність та чітко аргументувати клієнту.

Погодьтесь, ваші клієнти нікому більше не довірять догляд за волоссям ніж Вам

Дякуємо;@fedivievgen;evgen за корисну інфу у підготовці до поста