Блог

Як збільшити середній чек?

Барбер Мануель в барбершопі «Чорний кинжал» постриг за день 10 клієнтів, не продав жодної банки укладочного, не порекомендував комусь засіб для бороди, про додаткові послуги в барбершопі він навіть і не згадує.
Вартість стрижки у Мануеля 350 грн, отже за 10-ти годинний робочий день він заробив 3500 грн, із середнім чеком 350 грн, тут все просто.

А на сусідньому кріслі стриже його товариш по шопу – Паоло. Він молодий амбіційний барбер, який прагне розвиватись, любить свою роботу і кайфує від життя.
Цього ж дня у нього було лише 5 клієнтів, що у 2 рази менше ніж у Мануеля.
Зате він знає про додаткові послуги в шопі, розбирається в косметиці яку продає, та вміє порекомендувати правильний догляд.

Одному з клієнтів Паоло продав бальзам для бороди від Luxina за 490 грн, іншому стайлінг XFLEX за 500 грн, ще двом зробив віск за 150 грн та на кінець зробив преміальну стрижку лише ножницями за 450 гривень та продав Daily Shampoo Luxina за 500 гривень.

Що ж у нас виходить?
350+490(бальзам)+350+500(стайлінг)+350+150(віск)+350+150(віск)+450(вартість преміальної стрижки ножницями)+ 500(шампунь)= 3640 грн !!!

Тобто середній чек Паоло - 728 гривень, заробіток вищий ніж у Мануеля, а найголовніше!!! Було витрачено в 2 рази менше часу.
+ клієнти відчувають турботу та професіоналізм коли їм щось правильно рекомендують , Ваш барбершоп відрізняється від інших, де окрім базових послуг нічого запропонувати, у Вас завжди будуть платоспроможні клієнти, які попри використані послуги залишатимуть хороші чайові.
Зверніть увагу - в хорошій кавярні , після того як ви замовили лате у Вас обовязково запитають : Бажаєте щось з десертів? Або Який десерт бажаєте обрати? – так так, всі професіонали хочуть підняти свій середній чек.

Отже цінуйте свій час, будьте експертом по догляду за волоссям та бородою для свого клієнта, бо кому як не Вам він повинен довірити це?

Кайфуйте від роботи, а ми з радістю будемо ділитись класною інфою з Вами.