Блог

Як барберу спілкуватись із клієнтом?

@kosterin_Навколо клієнта потрібно створити атмосферу уважності, але не робити це так щоб привертати зайвої уваги, бо це може ввести в дискомфорт.

Загалом потрібно в першу чергу показати себе професіоналом і не задавати некомпетентні питання по типу: «Як вас стригти?», ви маєте перефразовувати це в такі речі як «Ваші побажання», якщо конкретних немає, беремо ініціативу в свої руки та питаємо про довжину зачіски і як людина укладає волосся.

Починати розмову краще з нейтральних тем, я це називаю «закинути вудочку». Прокоментуйте погоду наприклад і відповідь клієнта вам чітко дасть зрозуміти готовий він до розмови або ні. Якщо готовий, то підтримуйте клієнта в його розмові з вами, та задавайте питання, обов’язково уникайте спорів та токсичних тем. Якщо не готовий, то продовжуйте робити свою роботу, якщо ви будете намагатись вивести клієнта на розмову, це може ввести його в дискомфорт і ви ризикуєте його втратити.

В кінці послуги при розпакуванні зробіть комплімент одягу клієнта, кросівкам наприклад та потисніть руку, це закріпить за вами позитивні емоції і люди будуть повертатись до вас знову і знов

@culturniy_barber Головне правило в спілкуванні з клієнтом - забути , що це клієнт . Найперше це людина яка довірилась саме тобі , свій образ , свою особистість. Перше, що відчуває людина - це чи раді її бачити, тому привітання відіграє ключову роль. Далі гра майстерності, наш почерк майстра і професійність оприділяють кінцевий результат. Проте під час роботи, саме комунікація і особисте зацікавлення має успіх, саме тоді на нас працює час, створюється особливий контакт. Ви вже не майстер і клієнт, ви стаєте особистим барбером, можливо психологом , людиною яка рада тебе бачити, готова поділитись своїм досвідом і тим хто тебе розуміє ,тим хто надихає і викликає бажання повернутися. Кінцевою стадію буде запрошення відвідати ваш заклад, але не для послуги. Запрошуйте на каву , запрошуйте особисто. Тоді прийде як результат - так і бажання розвиватися і рухались далі;