Блог

Максимально ефективна година для барбера

Ти барбер?
Отже, ти маєш можливість комунікувати з різноманітними людьми, будь-яких професій, обмінюватись досвідом, та шеритись інформацією. Це твій прямий обов’язок бути різносторонньою людиною.

Ти даруєш клієнту емоцію щастя, гарно виконаною стрижкою та укладкою, завдяки чому людина отримує заряд позитивної енергії, оптимізму та впевнено крокує по буденних справах.

Це дорого вартує , погоджуєшся?

Давай розглянемо це з точки зору барбера – людини , яка влаштовує цей антураж для свого клієнта, що він отримує натомість?

У щоденному спілкуванні з барберами з різних куточків нашої країни ми помітили один нюанс – багато майстрів занижують вартість на свій час та працю.

Чому година часу яку Ви витрачаєте на стрижку повинна коштувати 250-350 гривень (в залежності від регіону) ?

Впевнений , кожен з вас має такий досвід, коли Ви звертаєтесь до спеціаліста, нехай це буде приватний лікар – консультація на 10-15 хвилин? – 300 гривень, одна година спілкування з юристом ? – 30$-50$. А вони всі в свою чергу також є ВАШИМИ клієнтами і в жодному разі не обійдуться без ваших послуг, так як в кожного з нас волосся росте кожної секунди, факт.

Велика конкуренція, багато барбершопів?
Проявивши турботу, демонструючи, експертність в стрижках та подарувавши клієнту першокласний сервіс – він залишиться з вами назавжди.

Для цього потрібно постійно розвивати себе:
•відвідуй майстер класи;
•роби аналіз своїх клієнтів, вивчай потребі;
•користуйся якісною , ексклюзивною косметикою;
•пропонуй послуги, які будуть цікаві клієнту, прояви турботу.

Одним із способів підвищення заробітку барбера є підняття середнього чеку