MATT WAX POMADE

Luxina
1010
500,00
грн.
MATT WAX POMADE -матова помада для укладання волосся- відомого бренду Luxina, яка ще в 1949 році стала фаворитом та найбільш впізнаваним продуктом на локальному рівні, завдяки своїй сильній фіксації волосся та водночас природній легкій матовій текстурі на фініші укладки.

Опис – матова помада від Luxina -це продукт, над яким працювала велика команда фармацевтів та технологів Edelstein, для того, щоб вивести формулу ідеального матового стайлінгу для волосся. Тому, в результаті проробок над складниками даної помад, команда підібрала натуральні елементи: бджолиний віск (зібраний у вуликах медоносних бджіл роду Apis),природні скріплюючі смоли та матовий віск – які допомагають легко текстурувати та моделювати волосся, при цьому захищаючи його від гарячих температур (користування фену або довготривале перебування під відкритими сонячними променями).

Велика перевага помади MATT WAX POMADE – можливість її використання при стилізації волосся з чутливими типами шкіри (продукт не викликає свербіж та сухість шкіри). 

Призначення - матова помада від Luxina забезпечить вам сильну фіксацію волосся, без жирного блиску – а навпаки, додасть естетичного матового фінішу, при цьому структуруючи волосся потрібної для вас форми. Пасту можна використовувати для моделювання укладок з різною довжиною волосся. Якщо шукаєте ідеальний продукт для різних типів стрижок, MATT WAX POMADE – ваш варіант.

Спосіб застосування – для досягнення найкращого результату, візьміть невелику кількість помади на кінчик нігтя та перед тим як наносити її – розітріть в долонях та нанесіть на сухе або вологе волосся. Далі змоделюйте зачіску потрібним вам способом.
Характеристики:
Основні складники: скріплюючі смоли, матовий віск, бджолиний віск.
Основа: водна
Укладка: широкий спектр зачісок – від класичних до сучасних
Тип волосся: для всіх типів, будь-якої довжини
Фіксація: сильна
Фініш: натуральний матовий без блиску
Запах: парфумований
Вага/об’єм: 100 мл

Основні складники: Закріплюючі смоли, матовий віск

Фіксація: Сильна

Фініш: Натуральний матовий, без блиску

Укладка: Широкий спектр зачісок — від класичних до сучасних

Тип волосся: Для всіх типів, будь-якої довжини

Запах: Парфумований

Основа: Водна

Об'єм: 100 мл

Click to order
Ваші товари:
Total: 
Спосіб доставки:
Передзвонити до вас для підтвердження замовлення:
Payment method
Made on
Tilda