MATERIAVERDE WAX POMADE

Luxina
1026
220,00
грн.
MATERIAVERDE WAX POMADE –це моделююча помада для волосся середньої фіксації. Створена на воднй основі, підходить як для нанесення на сухе, так і на вологе волосся. Завдяки цьому – вона є пріорітетною у виборі, серед продукції на ринку люксової косметики.

Опис – помада для волосся MATERIAVERDE WAX POMADE має водну основу та складається з інгрідієнтів натурального походження, а саме –алое вера та високотехнологічних смол – які дозволяють утримувати бажану форму зачіски протягом дня та дають можливість ремоделювання зачіски.
Якщо конкретніше, то основний компонент, гель рослини алое вера – це той інгредієнт, який технологи використали у склад даної помади задля відновлення здоров’я волосся.Зволожувальний та відновлюваний ефект алое посилює дію жирних кислот, що містяться кокосовому молоці та вітаміну C(в лимоні). Це поєднання інгредієнтів відновлює пошкоджене волосся.
Корисніелементиповернутьдожиттяпосіченікінчикитазахистятьшкіруголовивідінфекції, щоспричиняютьпоявулупи.

Призначення - перевагами цього стайлінгу – є сильна фіксація укладки волосся, при цьому зберігаючи гнучкість волосся. Помада ідеально підходить, якщо ви подорожуєте та піклуєтесть про свою стрижку протягом поїздки, так як стайлер є компактний та має в основі натуральні складники.

Спосіб застосування – рекомендуємо використовувати пасту як для укладки на сухе, так і на вологе волосся (при роботі з кожним – буде відрізнятись фініш), для бажаного мокрого результату – нанесіть невелику кількість помади на сухе волосся, але якщо вам потрібний матовий фініш, використовуйте стайлінг моделюючи укладку – на мокре.

Характеристики:

Основні складники: Алое Вера, високотехнологічні смоли які дозволяють утримувати бажану форму зачіски протягом дня та ремоделювання зачіски.

Основа: Водна

Укладка: Для будь-яких довжин та форм які потребують достойної фіксації з середнім рівнем блиску

Тип волосся: Для всіх типів волосся

Фіксація: Середня

Фініш: Сухе волосся — мокрий, середній блиск/ мокре волосся — матовий, без блиску

Запах: Нотки цитрусових

Об'єм: 100 мл

Click to order
Ваші товари:
Total: 
Спосіб доставки:
Передзвонити до вас для підтвердження замовлення:
Payment method