SAPONE DA BARBA 600 мл

Luxina
1032
364,00
грн.
SAPONEDABARBA 600 мл – якіснекрем-милодля гоління з делікатними компонентними складниками: ментолом, камфором та евкаліптовим маслом.

Опис: продукт містить активні освіжаючі інгредієнти, які допомагають зробити процес гоління легким для майстра та приємним для клієнта. Під час використання Ви відчуєте новий рівень бездоганного гоління разом з Luxina. Після процесу Ваша шкіра стане: м’якою, зволоженою та навіть без мінімальних подразнень.

Активними інгредієнтами продукту є:
Ментол — є прекрасним стимулятором, заряджає енергією та свіжістю

Камфор — сильний антибактеріальний засіб, який не тільки дозволяє очистити шкіру від прищів, але і вважається одним з кращих борців з жирною шкірою на обличчі

Особливий елемент – евкаліптове масло, надає сильний бактерицидний, антисептичний, противірусний та протизапальний ефекти. Формула масла яке використовується в основу крем-мила, запобігає розмноженню бактерій, сприяє росту нових тканин і швидкої регенерації. Крім цього, продукт є відмінним спазмолітиком та жарознижувальним знеболювальним засобом (це є важливим складником під час Вашої механічної роботи з гострим лезом).

Призначення: засіб вологого гоління розроблено для використання в спеціалізованих перукарнях, салонах та барбершопах. Але великою перевагою для вашої зручності є можливість використовувати і в домашніх умовах, адже особливістю для є реалізація крем-мила SAPONEDABARBA є в двох об’ємах 150 мл та 600 мл.

Спосіб використання: Нанесіть засіб на вологу шкіру та рознесіть масажними рухами на зони гоління. Також це можна зробити наступним чином: використовуючи чашу для бриття, збийте помазком крем-мило та нанесіть на шкіру обличчя.

Засіб сильної концентрації та дуже добре розтирається, (для пишної піни достатньо використовувати помірну кількість продукту) отже, почніть з нанесення невеликої кількості. Після гоління та обробки шкіри холодним компресом використовуйте aftershave, який ви можете обрати серед переліку нашої косметики представленої нижче на сайті.

Характеристики:

Основні складники: Ментол, камфор, евкаліптове масло

Об'єм: 600 мл

Click to order
Ваші товари:
Total: 
Спосіб доставки:
Передзвонити до вас для підтвердження замовлення:
Payment method